wtorek, 7 stycznia 2014

SPÓŹNIONE PODSUMOWANIE 2013 ROKU :)


Każdy rok zaczynam od koncertu. W tym roku nic się nie zmieniło, byłam już na koncercie Noworocznym w Zabrzu, a za 2tygodnie czeka mnie koncert Bethel! UWIELBIAM ICH! Przyda mi się zastrzyk energii od nich. 
W kwietniu miałam okazję spotkać naszych najlepszych  tenisistów, dostać autograf i spędzić miło czas oglądając mecz pokazowy między innymi z Agnieszka Radwańską. W tym roku bierze ona udział w turnieju! Can't wait!!
Majówka spędzona w słonecznych Włoszech! Jest to drugie miejsce, gdzie chciałabym zamieszkać. Pierwym oczywiście jest Londyn (nigdy tam nie byłam, ale znam tam więcej miejsc niż w moim rodzinnym mieście). 
Nie obyło się bez ciekawych i szalonych imprez w akademiku! Przebieranka w style Hippie - mega! (chociaż nie skończyła się dla mnie najlepiej :D). Będzie to jednak jedno z najlepszych wspomnień z czasów mojego studiowania.
W wakacje oczywiście nasze kochane morze - uwielbiam nasz Bałtyk i nie zmieniłabym go na żaden inny kurort! Pogoda nie zawsze dopisuje, ale i tak czuje się tam świetnie. 
Po długiej przerwie, zdecydowałam się na tripa do Drezna na motocyklu. Od momentu, gdy zdałam prawo jazdy zdecydowanie wole podróżować samochodem niż motocyklem. Zwłaszcza kiedy pogoda nie dopisuje, wtedy współczuje wszystkim i samej sobie, że to przetrwałam. A jak byłam młodsza, to ani trochę mi to nie przeszkadzało. Zimno i mokro, a ja wciąż happy byłam :D 
W wakacje miałam małe zmagania z kochanymi ząbkami mądrości. Wykończyło mnie to okropnie - ale jestem szczęśliwa bo więcej nie mam :D
W tym roku założyłam także program o piłce nożnej, ale niestety z powodu zmęczenia uczelnią i wielkim oczekiwaniem na święta poszedł w zapomniane. Brak motywacji na poziomie -100! :D  Zobaczymy czy uda nam się go odratować. FUTBOL NA ODWRÓT, pozdrawiamy :D 
A jeszcze wcześniej, udało mi się wygrać bilet na mecz naszej reprezentacji. Mecz nie był dla nas udany, ale mimo wszystko, bawiłam się tam świetnie!  A weekend spędzony we Wrocławiu na mega PLUS! Tutaj jest relacja z meczu -> KLIK 
Później święta, święta i po świętach. A koniec roku zakończył się wspaniałym balem przebierańców w wyśmienitym towarzystwie.

Mam nadzieję, że ten rok będzie równie dobry!

2 komentarze:

 1. Hey, your blog is really nice! I started mine recently!
  Come to visit it, maybe we can also follow each other! What do you think?
  I hope to see you in my followers soon,
  Cheers, Lisa ♡

  http://lisadecaas.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 2. O, w takim razie udanego koncertu życzę ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ! :)

Na pytania postaram odpisać się pod wpisem :)
Jeśli chcesz to dodaj do obserwowanych ;)